Zaujímavosti

Nápady na letnú dovolenku

Tento rok môžu veci vyzerať trochu inak, ale nie je dôvod, aby sme sa nemohli dostať von a užiť si to. Aj keď nie ste prehliadkou Paríža alebo plavbou po Karibiku , zmena scenérie a oddych od všedných dní sú osviežujúce.

Ak vy a vaša rodina hľadáte zábavné nápady na letnú dovolenku, ktoré nezahŕňajú medzinárodné cestovanie, máte viac možností, ako si myslíte.

Či už uvažujete o výlete, dobrodružstve v kempingu alebo o dovolenke na pláži plnej slnka, týchto osem nápadov obsahuje niečo pre každého.

 1. Urobte si výlet
  Nie je nič ako klasický roadtrip na vytváranie spomienok na leto. Zbaľte auto, nahrajte zoznam skladieb a vyrazte na cestu.

Tip pre profesionálov: Nezabudnite na občerstvenie a zábavu pre malé deti, pokiaľ nechcete, aby veci šli rýchlo na juh!

Jedným z mojich obľúbených nápadov na výlet je zasiahnuť niekoľko skvelých destinácií, ktoré nie sú od seba vzdialené viac ako štyri hodiny. Odíďte skoro ráno a strávte deň na prvej atrakcii, prenocujte tam a potom to zopakujte na ďalší deň. Tento plán môžete ľahko upraviť pre destinácie, ktoré si zaslúžia deň navyše.

A bonus, výlety sú dosť lacné , ak viete, čo robíte.

 1. Prenajmite si dom na jazere
  Predĺžený víkend na jazere je ideálnym útočiskom, keď vás tlačí čas. Je pravdepodobné, že len pár hodín odtiaľto je krásne jazero s nehnuteľnosťami na prenájom. Samozrejme, ak máte čas, ľahko sa to môže zmeniť na týždňovú dovolenku.

Medzi aktivity pri jazere patrí kanoistika, plávanie alebo dokonca vodné lyžovanie. Ak nie ste v skutočnosti na vodné športy, stále je to krásny výhľad, ktorý určite ponúka skvelé turistické alebo cyklistické chodníky.

 1. Prenajmite si obytný automobil
  Neviete sa rozhodnúť medzi výletom a prenájmom dovolenkového domu? Prečo si neprenajať dovolenkový dom na kolesách a užiť si to najlepšie z oboch svetov?

Vďaka online trhoviskám typu peer-to-peer je prenájom karavanu hračkou.

Tip pre profesionálov: Ak vyrážate s rodinou, prenajmite si obytný automobil s dostatočným priestorom, aby sa každý mohol cítiť pohodlne, ak prší.

Pretože karavany sú oveľa priestrannejšie ako autá, môžete pohodlne prejsť veľkú vzdialenosť, ak je to plán. A môžete sa pokojne pustiť do trochu dobrodružného vybočenia z kurzu, pretože vaše ubytovanie je tak flexibilné, ako sa len dá.

 1. Užite si plážové vibrácie
  Pokiaľ ide o nápady na letnú dovolenku, nič nie je také zdravé ako pláž. Plávajte, surfujte alebo pomôžte deťom postaviť hrad z piesku, zatiaľ čo vy budete nasávať lúče. Osobne milujem dlhé prechádzky po pláži – samozrejme naboso!

Ak ste na pobreží, nemáte to ďaleko. Ak ste vo vnútrozemí, pláž je fantastickým výletným cieľom!

Hľadajte Vrbo a nájdite domy alebo byty na prenájom . Nehnuteľnosti na pláži môžu byť stále dostupné za pekný cent. Aj keď nemôžete prekonať výhľad ani pohodlie, prenájom 20 minút odtiaľto vám ušetrí nejaké peniaze a je stále ľahko dostupný.

 1. Navštívte národný park

Národné parky sú podceňované skvosty. Existuje vo vašom štáte (alebo v susednom štáte), ktorý ste nenavštívili ako dospelý? Je čas sa do toho pustiť!

Väčšina národných parkov má úžasné turistické a turistické chodníky, nedotknuté vodné plochy a množstvo voľne žijúcich živočíchov.

Môžete to skombinovať aj s inými nápadmi na letnú dovolenku. Národný park je skvelou zastávkou na výlete, či už ide o jednodňový výlet alebo prenocovanie. Ak prenocujete, môžete si na mieste prenajať chatku alebo dokonca kempovať. Ak ste v karavane, vezmite si kemping a máte hotovo.