Zaujímavosti

Kolekcia kabeliek na všetky príležitosti

Dámske kabelky sú obľúbeným doplnkom. Takže každá fashionistka má celú kolekciu kabeliek na všetky príležitosti a pre všetky možné outifty. Móda je však taká prchavá, že „verné priateľky“ sa musia meniť takmer každú sezónu. Aké kabelky budú v móde? Módne kabelky jar-leto 2023 sú v mnohých ohľadoch podobné  svojim predchodcom, ale medzi nimi sú  aj  „začiatočníci“.

Nadrozmerné kabelky

Pretých, ktorí radi nosia so sebou nielen všetko, čo potrebujete, ale aj niečo, čo  v zásade môže byť kedysi užitočné, dizajnéri ponúkajú nielen veľké, ale aj obrovské tašky so zvýšenou kapacitou.

Kamienky, flitre a kovový lesk

Rovnako ako oblečenie, aj kabelky na posledných prehliadkach ukazovali náladu dizajnérov,  ktorí boli chorí na smrť z papúč, teplákov a takého pohodlného, ale vôbec nie elegantného domáceho oblečenia. Takže – nech žijú flitre a kamienky, hodváb a brilancia kovu!  Je čas diverzifikovať svoje každodenné oblečenie lesklými doplnkami.

Pletená sezóna

Háčkované tašky  vyrobené  technikou macramé  sú v budúcej sezóne opäť v móde. Ste prekvapení? Ťažko. Pretože tento trend zažíva reinkarnáciu každé leto.  Takže sa neponáhľajte hádzať  na  medziposchodie prútené a pletené kabelky, s   ktorými  ste šli toto leto – o  rok budú stále  relevantné.

Lakonické, klasické tašky

Klasika, ktorá má byť základom  každého šatníka a byť prítomná na všetkých sezónnych prehliadkach.

Módne farby tašiek – trendy

Na jar  a v lete sú kabelky tradične maľované vo všetkých farbách dúhy.   Samozrejme, môžete si vybrať aj  univerzálnu možnosť v neutrálnych farbách,  ale je  jednoducho nemožné odolať farebným modelom! Koniec koncov, výber je jednoducho neobmedzený: jasne červená a  zelená,  modrá a  fialová, oranžová   a tyrkysová –  bez Pochybne, každá fashionistka nájde svoj obľúbený odtieň. Ale budúcu sezónu budú jasní vodcovia. Najmódnejšie  tašky sú žlté a ružové!

V internetovom obchode bellakabelky.sk nájdete tie najštýlovejšie, najmódnejšie a najtrendovejšie   modely dámskych kabeliek, ktoré tento  rok  efektívne doplnia váš imidž  a stanú sa jeho vrcholom.  Prejdite do katalógu  a vyberte si ten správny model za neuveriteľne konkurenčnú  cenu.  Ak sa vyskytnú nejaké problémy s výberom alebo otázky, naši konzultanti  vám radi pomôžu.