Zaujímavosti

Vaping je zdravšia voľba

Vaping je vlastne vdychovanie aerosólu, ktorý obsahuje niekoľko zložiek a príchutí, prostredníctvom elektronickej cigarety.

Vaping je bezpečnejší ako klasické fajčenie cigariet. Pri vapingu nedochádza k horeniu a nevzniká dym, ktorý by vytváral decht a oxid uhoľnatý, ktorý vedie k väčšine zdravotných problém spojených s fajčením. Zlepší sa tak funkcia pľúc a srdca. Zlepšia sa tiež čuchové a chuťové zmysli.

Výhodou vapingu je, že vy a vaše oblečenie, dom a auto už nebudete cítiť po cigaretovom dyme. Vaping je aromatický ale nemá pach zatuchnutého dymu a ohorkov cigariet.

Vaping vám dáva plnú kontrolu nad dávkou nikotínu.  Môžete si vybrať, koľko nikotínu je vo vašej cigarete – alebo nepoužívať vôbec žiadny nikotín . Väčšina vaperov má tendenciu začať s vysokými hladinami nikotínu a postupne sa prepracovať k nižším dávkam – to je obrovská výhoda, ak sa chcete zbaviť fajčenia.

Vaping vám dáva kontrolu nad množstvom pary, ktorú vydýchnete, čo je hlavná časť zážitku.

Výhodou elektronických cigariet je výber z množstva dostupných príchutí. Veľmi obľúbené sú ovocné chute a napodobeniny známych nápojov. Only Energy vám dodá energiu a skvelý zážitok pri vapovaní.

Ďalšou výhodou elektronických cigariet je cena. Vappe.sk prináša na Slovenský trh jednorazové elektronické cigarety, ktoré sú cenovo dostupné. V ponuke vappe.sk je široký výber chutí z ktorých si vyberie skutočne každý milovník vappingu.

Zhrnutie na záver. Vaping je zdravšia voľba ako cigarety. Je to spôsob, ako sa efektívne zbaviť fajčenia. To všetko je dostupné za nižšiu cenu.

Vyberte si aj vy svoju novú elektronickú cigaretu od vappe.sk